Medycyna i Zdrowie

Asumin – co to jest za lek i jak go dawkować?

Off

Asumin – co to jest za lek i jak go dawkować?

Bardzo często ludzie mają problem ze słodyczami. Nie chcą jeść, bo grozi im nadwaga, ale to w końcu są słodycze. Słodycze są bardzo dobre, ale niestety też bardzo kaloryczne. Jak to się mówi „coś za coś”.

Pewnie się domyślacie już, co ten lek robi. Asumin zmniejsza apetyt na słodycze. Asumin jest tylko przystosowany dla dorosłych, więc dzieci nie mogą tego leku przyjmować. Dawkuje się jedną tabletkę po 2 razy dziennie, po posiłku. Pamiętajmy też, że nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia i suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Asumin ma w sobie:
– wyciąg z liści Gymnema sylvestris,
– wyciąg z garcinia cambogia,
– proszek z owoców opuncji figowej,
– ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego,
– chlorek chromu.

Asumin opinie.
Dla większości ludzi ten lek działa, a dla niektórych nie. Niektórzy mówią, że normalnie działa jak trzeba a inni, że w ogóle nie działa i mają taki sam apetyt na słodycze jak wcześniej. Moim zdaniem warto kupić ten lek, dlaczego? Ponieważ jak naprawdę ten lek nie będzie działać to można go zwrócić do reklamacji.

Mam nadzieje, że ten lek będzie rzeczywiście Wam pomagał i będziecie z niego zadowoleni!

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dobry ortodonta Warszawa

    Jakimi cechami wyróżniają się dobrzy ortodonci? Zanim odwiedzisz jakikolwiek gabinet ortodontyczny, upewnij się w tym, że to właśnie w tym jednym konkretnym gabinecie zdołasz w efektywny sposób zadbać o swój zgryz i całe swoje uzębienie. Nie ma sensu wkładać dużych pieniędzy w nieskuteczne leczenie. Dobry ortodonta Warszawa stanie się twoim najlepszym doradcą, który za każdym…

  • Dobry ośrodek leczenia uzależnień Piła

    Leczenie uzależnień – jak przebiega terapia? Alkoholizm czy uzależnienie od środków psychoaktywnych są chorobami, które nieleczone mogą doprowadzić zdrowie do ruiny, a nawet do śmierci. Uzależnione osoby często borykają się z problemami zawodowymi oraz rodzinnymi. Można jednak wyjść z nałogu i rozpocząć nowe życie bez używek. Gdzie uzyskać pomoc? Jak długo trwa leczenie? Dobry ośrodek…