Medycyna i Zdrowie

Asumin – co to jest za lek i jak go dawkować?

Off 3

Asumin – co to jest za lek i jak go dawkować?

Bardzo często ludzie mają problem ze słodyczami. Nie chcą jeść, bo grozi im nadwaga, ale to w końcu są słodycze. Słodycze są bardzo dobre, ale niestety też bardzo kaloryczne. Jak to się mówi „coś za coś”.

Pewnie się domyślacie już, co ten lek robi. Asumin zmniejsza apetyt na słodycze. Asumin jest tylko przystosowany dla dorosłych, więc dzieci nie mogą tego leku przyjmować. Dawkuje się jedną tabletkę po 2 razy dziennie, po posiłku. Pamiętajmy też, że nie należy przekraczać zalecanej do spożycia porcji w ciągu dnia i suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Asumin ma w sobie:
– wyciąg z liści Gymnema sylvestris,
– wyciąg z garcinia cambogia,
– proszek z owoców opuncji figowej,
– ekstrakt z morszczynu pęcherzykowatego,
– chlorek chromu.

Asumin opinie.
Dla większości ludzi ten lek działa, a dla niektórych nie. Niektórzy mówią, że normalnie działa jak trzeba a inni, że w ogóle nie działa i mają taki sam apetyt na słodycze jak wcześniej. Moim zdaniem warto kupić ten lek, dlaczego? Ponieważ jak naprawdę ten lek nie będzie działać to można go zwrócić do reklamacji.

Mam nadzieje, że ten lek będzie rzeczywiście Wam pomagał i będziecie z niego zadowoleni!

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Endokrynolog pediatra

    Endokrynolog pediatra – specjalista, który zajmuje się diagnostyką, leczeniem i profilaktyką chorób hormonalnych u dzieci i młodzieży. To jeden z najważniejszych specjalistów, którego wiedza i doświadczenie są niezbędne do prawidłowego rozwoju i zdrowia dzieci. Funkcje endokrynologa pediatry Endokrynolog pediatra zajmuje się przede wszystkim badaniem i leczeniem chorób związanych z układem hormonalnym u dzieci i młodzieży….

  • Terapia odwykowa Bydgoszcz

    Odwyk Bydgoszcz Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach czyha na dzieci i nastolatków wiele pokus: papierosy, narkotyki czy alkohol. Rodzice nie zawsze są w stanie poświęcić im wystarczającą ilość uwagi i przypilnować, aby nie sięgały po środki zmieniające świadomość. Terapia odwykowa Bydgoszcz jest jednym z miejsc, gdzie osoby uzależnione mogą otrzymać pomoc. Należy zdawać…