Medycyna i Zdrowie

Dieta Dukana

Off

Doktor Dukan kilka lat temu narobił wiele zamieszania opracowując swoją nową metodę odchudzania, do dziś jest to bardzo popularny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów. Co prawda dieta nie jest polecana przez lekarzy specjalistów ponieważ osłabia ona pracę nerek i wielu narządów wewnętrznych a ponadto jest uboga we wszystkie składniki odżywcze.

Dieta Dukana to wysokobiałkowa metoda odchudzania, w jej skład wchodzą cztery etapy. Na pierwszym z nich nazywanym uderzeniowym chudnie się największą liczbę kilogramów. Etap ten może trwać o kilku dni nawet do kilku tygodni, wszystko uzależnione jest od tego jaką mamy nadwagę i ile chcemy schudnąć. W pierwszej fazie jada się tylko i wyłącznie produkty wysokobiałkowe, to one sprawiają ż chudnie się tak szybko.

Dieta w drugiej fazie nosi nazwę naprzemiennej i wtedy na zmianę przez kilka dni jemy albo tylko warzywa i owoce albo produkty białkowe. Dwa końcowe etapy noszą nazwę stabilizacji i utrwalenia. Ich celem jest przyzwyczajenie naszego organizmu do powstałych zmian darmowe sex spotkania.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Gabinet stomatologiczny Bytom

    Gabinet dentystyczny Plombowanie zębów, wybielanie, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, czy ekstrakcja zębów – między innymi takie prace wykonuje nasz lekarz dentysta. To, co będzie konieczne do wykonania u nas, w dużej mierze zależy od nas samych. Im bardziej będziemy o zęby dbać, tym bardziej praca dentysty będzie standardowa, a nie bardziej zaawansowana. Ale im…

  • Terapia odwykowa Słupsk

    Praca w ośrodku odwykowym Informacje o terapiach odwykowych mogą nas interesować chociażby wtedy, kiedy zdecydujemy, że chcemy pracować w ośrodku odwykowym. Każdy nałogowiec, który chce pozbyć się swojego problemu, potrzebuje przecież fachowej pomocy. Aby mu jej udzielić, powinniśmy najpierw odpowiednio wykształcić się pod tym względem, a następnie szukać pracy w miejscu, w którym przebywa wiele…