Medycyna i Zdrowie

Dieta jogurtowa

Off

Jedzenie nabiału ma wiele właściwości odżywczych, wapń zawarty w takich produktach buduje i wzmacnia nasze kości, poza tym nabiał obniża ciśnienie naszej krwi, reguluje hormony i pozytywnie wpływa na układ krwionośny anonserek.

Codzienna dieta powinna zawierać produkty mleczne, ale dzięki lekkim jogurtom i maślankom możemy także odrobinę schudnąć.

Dieta jogurtowa dobrze sprawdzi się wtedy gdy będziemy chcieli odświeżyć swoją sylwetkę i na przykład dopiąć się w za ciasną spódniczkę, chudnie się na niej do kilku kilogramów. Możemy wybrać kilka opcji tej metody odchudzania, jeśli chcemy mieć lepsze efekty to przez kilka dni możemy spożywać tylko i wyłącznie same jogurty i maślanki.

Jednak taka dieta nie może trwać dłużej niż kilka dni, jest to mono odżywianie się które nie dostarcza wszystkich niezbędnych witamin. Ale dieta może mieć także inny charakter, możemy przygotowywać różne posiłki na bazie maślanek i jogurtów. Przykładem może być gotowane na parze ryba lub chude mięso podawane w sosie z naturalnego jogurtu i z mieszanką sałat.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Implanty stomatologiczne Szczecin

    Jak prawidłowo czyścić przestrzenie międzyzębowe? Sporym błędem popełnianym przy takiej codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest ograniczanie się wyłącznie do używania zwykłej prostej szczoteczki do zębów. Nie chodzi już nawet o to, że ta elektroniczna czy soniczna zadziałałaby dużo lepiej od tej manualnej, a bardziej o to, że manualna szczoteczka do pewnych części jamy ustnej w…

  • Operacja Zaćmy Warszawa

    Uratuj swój wzrok w Warszawie Zaćma to zdecydowanie schorzenie, które trzeba leczyć, zazwyczaj operacyjne. Operacja Zaćmy Warszawa to jedyna możliwość na powrót do normalnego życia. W Warszawie znajduje się wiele klinik w których są świadczone takowe zabiegi. Zaćma zazwyczaj dotyka osoby starsze, lecz nie jest to wyjątek, również młodzi ludzie mogą cierpieć na to schorzenie….