Medycyna i Zdrowie

Dieta jogurtowa

Off 2

Jedzenie nabiału ma wiele właściwości odżywczych, wapń zawarty w takich produktach buduje i wzmacnia nasze kości, poza tym nabiał obniża ciśnienie naszej krwi, reguluje hormony i pozytywnie wpływa na układ krwionośny.

Codzienna dieta powinna zawierać produkty mleczne, ale dzięki lekkim jogurtom i maślankom możemy także odrobinę schudnąć.

Dieta jogurtowa dobrze sprawdzi się wtedy gdy będziemy chcieli odświeżyć swoją sylwetkę i na przykład dopiąć się w za ciasną spódniczkę, chudnie się na niej do kilku kilogramów. Możemy wybrać kilka opcji tej metody odchudzania, jeśli chcemy mieć lepsze efekty to przez kilka dni możemy spożywać tylko i wyłącznie same jogurty i maślanki.

Jednak taka dieta nie może trwać dłużej niż kilka dni, jest to mono odżywianie się które nie dostarcza wszystkich niezbędnych witamin. Ale dieta może mieć także inny charakter, możemy przygotowywać różne posiłki na bazie maślanek i jogurtów. Przykładem może być gotowane na parze ryba lub chude mięso podawane w sosie z naturalnego jogurtu i z mieszanką sałat.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Gabinet dentystyczny – Poznań

    Gabinet dentystyczny jest miejscem, gdzie pacjenci mogą uzyskać pomoc w leczeniu chorób związanych z jamą ustną. W Poznaniu istnieje wiele gabinetów dentystycznych, które oferują kompleksową opiekę stomatologiczną. W tym artykule omówię niektóre z najważniejszych aspektów związanych z wizytą w gabinetach dentystycznych w Poznaniu. Po pierwsze, należy zauważyć, że wizyta w gabinecie dentystycznym może być stresująca…

  • Dobry ortodonta Warszawa

    Jakimi cechami wyróżniają się dobrzy ortodonci? Zanim odwiedzisz jakikolwiek gabinet ortodontyczny, upewnij się w tym, że to właśnie w tym jednym konkretnym gabinecie zdołasz w efektywny sposób zadbać o swój zgryz i całe swoje uzębienie. Nie ma sensu wkładać dużych pieniędzy w nieskuteczne leczenie. Dobry ortodonta Warszawa stanie się twoim najlepszym doradcą, który za każdym…