Medycyna i Zdrowie

Dieta kapuściana

Off 3

Walka z dużą ilością zbędnych kilogramów to bardzo złożony proces, dieta w takich sytuacjach musi być dobrze zbilansowana i dostarczająca wszystkich niezbędnych składników a my musimy być wytrwali. Trochę inaczej sprawa wygląda wtedy gdy chcemy pozbyć się zaledwie kilku nadprogramowych kilogramów bo na przykład nie mieścimy się w ulubione spodnie.

Wtedy nasza dieta może być łatwa i szybka, a jadłospis nie musi być skomplikowany. Na przykład dieta kapuściana pomoże nam zrzucić kilka kilogramów i oczyścić nasz organizm z toksyn. Podstawą tej metody jest ugotowanie specjalnej zupy, która będzie stanowiła nasz jedyny posiłek.

Plus jest taki, że zupę można jeść w dowolnych ilościach praktycznie przez cały dzień. Jej głównymi składnikami są kapusta, marchewki, cebula, pietruszka i ziemniaki. Dieta kapuściana nie trwa zbyt długo tak więc na pewno damy radę przetrwać te monotonne posiłki, poza tym świetnie nadaje się dla zapracowanych osób bo wystarczy tylko raz ugotować zupę i później nie musimy już spędzać całych dni w kuchni.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Stomatologia Białołęka

    Stomatologia Białołęka – najtrwalsze plomby Wiele osób boryka się z próchnicą, która nieleczona może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych. Dlatego bardzo ważne jest regularne odwiedzanie gabinetu stomatologicznego nie tylko, gdy ząb boli, ale przynajmniej raz w roku w celach kontrolnych. Stomatologia Białołęka – jakie plomby są najtrwalsze? Stomatolodzy mogą wykonać wypełnienie ubytków w zębach przy…

  • Leczenie uzależnień Olsztyn

    Walka z uzależnieniami Po wpisaniu do przeglądarki hasło ,,leczenie uzależnień Olsztyn” wysypuje się przed nami ogrom ogłoszeń ośrodków, które oferują nam swoją pomoc. Oferty te charakteryzują się szerokim spektrum jakości, poziomu wygód czy obszarem nałogów, których leczeniem się zajmują. W zależności od tego, z jakim uzależnieniem zmaga się osoba, która ma się do takiego ośrodka…