Medycyna i Zdrowie

Dieta kapuściana

Off

Walka z dużą ilością zbędnych kilogramów to bardzo złożony proces, dieta w takich sytuacjach musi być dobrze zbilansowana i dostarczająca wszystkich niezbędnych składników a my musimy być wytrwali. Trochę inaczej sprawa wygląda wtedy gdy chcemy pozbyć się zaledwie kilku nadprogramowych kilogramów bo na przykład nie mieścimy się w ulubione spodnie.

Wtedy nasza dieta może być łatwa i szybka, a jadłospis nie musi być skomplikowany. Na przykład dieta kapuściana pomoże nam zrzucić kilka kilogramów i oczyścić nasz organizm z toksyn. Podstawą tej metody jest ugotowanie specjalnej zupy, która będzie stanowiła nasz jedyny posiłek.

Plus jest taki, że zupę można jeść w dowolnych ilościach praktycznie przez cały dzień. Jej głównymi składnikami są kapusta, marchewki, cebula, pietruszka i ziemniaki. Dieta kapuściana nie trwa zbyt długo tak więc na pewno damy radę przetrwać te monotonne posiłki, poza tym świetnie nadaje się dla zapracowanych osób bo wystarczy tylko raz ugotować zupę i później nie musimy już spędzać całych dni w kuchni.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Operacja Zaćmy Warszawa

    Uratuj swój wzrok w Warszawie Zaćma to zdecydowanie schorzenie, które trzeba leczyć, zazwyczaj operacyjne. Operacja Zaćmy Warszawa to jedyna możliwość na powrót do normalnego życia. W Warszawie znajduje się wiele klinik w których są świadczone takowe zabiegi. Zaćma zazwyczaj dotyka osoby starsze, lecz nie jest to wyjątek, również młodzi ludzie mogą cierpieć na to schorzenie….

  • Gabinet stomatologiczny Bytom

    Gabinet dentystyczny Plombowanie zębów, wybielanie, usuwanie kamienia nazębnego, leczenie kanałowe, czy ekstrakcja zębów – między innymi takie prace wykonuje nasz lekarz dentysta. To, co będzie konieczne do wykonania u nas, w dużej mierze zależy od nas samych. Im bardziej będziemy o zęby dbać, tym bardziej praca dentysty będzie standardowa, a nie bardziej zaawansowana. Ale im…