Medycyna i Zdrowie

Dieta Kopenhaska

Off

Większość z nas żyje w bardzo szybkim tempie, pracujemy do późnych godzin a do tego mamy jeszcze mnóstwo innych zajęć. Wszystko to sprawia, że nie mamy czasu na jakieś mocno skomplikowane diety, jeżeli chcemy schudnąć to szukamy takich metod które są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim takich które są szybkie.

Dieta Kopenhaska dobrze wpisuje się w ten trend, odchudzanie trwa tylko 13 dni a w tym czasie można schudnąć nawet do kilkunastu kilogramów. Jednak taki efekt mogą osiągnąć jedynie te osoby, których nadwaga jest bardzo duża. Dieta Kopenhaska jest bardzo rygorystyczna i dlatego muszą z niej zrezygnować osoby starsze lub schorowane. Nasz jadłospis jest dokładnie opracowany a nam nie wolno niczego zmieniać, na ten czas musimy zapomnieć o słodzeniu i soleniu erotyczne historie.

Nasze posiłki ograniczają się do trzech dziennie, śniadanie przez kilka dni stanowi tylko i wyłącznie mocna i czarna kawa. Dieta Kopenhaska ma na celu zmienić nasz metabolizm i skutecznie na wiele miesięcy ma wyeliminować efekt jo jo. Jednak takie odchudzanie nie może być częstsze niż dwa razy w roku.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dentysta Konin

    Metody zwalczania strachu przed dentystą Strach ma wielkie oczy. Zazwyczaj to, czego się boimy, w rzeczywistości okazuje się wcale nie takie straszne, jednakże ciężko jest nam to sobie racjonalnie przetłumaczyć, bo lęki są na ogół totalnie irracjonalne. Nie musimy jednak się na nie godzić. Nie musimy z nimi żyć, bo możemy przecież je zwalczać. A…

  • Stomatologia Białołęka

    Stomatologia Białołęka – najtrwalsze plomby Wiele osób boryka się z próchnicą, która nieleczona może prowadzić do różnych problemów zdrowotnych. Dlatego bardzo ważne jest regularne odwiedzanie gabinetu stomatologicznego nie tylko, gdy ząb boli, ale przynajmniej raz w roku w celach kontrolnych. Stomatologia Białołęka – jakie plomby są najtrwalsze? Stomatolodzy mogą wykonać wypełnienie ubytków w zębach przy…