Medycyna i Zdrowie

Dieta Kopenhaska

Off

Większość z nas żyje w bardzo szybkim tempie, pracujemy do późnych godzin a do tego mamy jeszcze mnóstwo innych zajęć. Wszystko to sprawia, że nie mamy czasu na jakieś mocno skomplikowane diety, jeżeli chcemy schudnąć to szukamy takich metod które są nie tylko skuteczne ale przede wszystkim takich które są szybkie.

Dieta Kopenhaska dobrze wpisuje się w ten trend, odchudzanie trwa tylko 13 dni a w tym czasie można schudnąć nawet do kilkunastu kilogramów. Jednak taki efekt mogą osiągnąć jedynie te osoby, których nadwaga jest bardzo duża. Dieta Kopenhaska jest bardzo rygorystyczna i dlatego muszą z niej zrezygnować osoby starsze lub schorowane. Nasz jadłospis jest dokładnie opracowany a nam nie wolno niczego zmieniać, na ten czas musimy zapomnieć o słodzeniu i soleniu.

Nasze posiłki ograniczają się do trzech dziennie, śniadanie przez kilka dni stanowi tylko i wyłącznie mocna i czarna kawa. Dieta Kopenhaska ma na celu zmienić nasz metabolizm i skutecznie na wiele miesięcy ma wyeliminować efekt jo jo. Jednak takie odchudzanie nie może być częstsze niż dwa razy w roku.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Lekarz medycyny estetycznej Warszawa

    Lekarz medycyny estetycznej w Warszawie – profesjonalne podejście do urody Lekarz medycyny estetycznej to specjalista, którego zadaniem jest poprawa wyglądu i samopoczucia pacjentów poprzez wykonywanie zabiegów kosmetycznych oraz medycznych. W Warszawie działa wiele gabinetów medycyny estetycznej, a ich liczba ciągle rośnie. Warto zwrócić uwagę na to, jak wybrać dobrego lekarza medycyny estetycznej, aby uzyskać oczekiwane…

  • Terapia odwykowa Bydgoszcz

    Odwyk Bydgoszcz Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach czyha na dzieci i nastolatków wiele pokus: papierosy, narkotyki czy alkohol. Rodzice nie zawsze są w stanie poświęcić im wystarczającą ilość uwagi i przypilnować, aby nie sięgały po środki zmieniające świadomość. Terapia odwykowa Bydgoszcz jest jednym z miejsc, gdzie osoby uzależnione mogą otrzymać pomoc. Należy zdawać…