Medycyna i Zdrowie

Dieta lodowa

Off

Jeżeli nie potrafimy oprzeć się słodyczom a mimo tego chcemy przejść na jakąś dietę to dieta lodowa może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Co prawda nie jada się na niej tylko samych lodów, ale stanowią one uzupełnienie codziennego jadłospisu.

Wbrew pozorom lody nie muszą być tuczące, jeżeli będziemy wybierali te jak najbardziej naturalne i pozbawione wszelkich konserwantów to będziemy mogli odkryć ich różne zdrowotne właściwości. Lody które w tej diecie będzie można jeść do dwóch gałek dziennie, muszą być śmietankowe lub waniliowe. Poza tym dieta będzie składała się z lekkostrawnych i małych posiłków. Na śniadanie możemy jeść płatki, jakieś maślanki i jogurty, na obiad mięsa lub ryby gotowane na parze z dodatkiem warzyw, a na kolację lekkie i zdrowe sałatki.

Dieta lodowa jest bardzo rozsądna, nie chudnie się na niej w bardzo szybkim tempie dzięki czemu nie grozi nam efekt jo jo. Lody które mają na celu pomóc na wytrwać ten trudny czas mają także właściwości zdrowotne, przede wszystkim wzmacniają kości, ale także obniżają ciśnienie krwi i regulują hormony.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Leczenie uzależnień Poznań

    Jaką pomoc mogą uzyskać osoby uzależnione w ośrodku leczenia uzależnień Poznań? Jednym z najczęstszych uzależnień jest uzależnienie od alkoholu. Z racji tego, że napoje wyskokowe są dostępne w każdym sklepie, to sięga po nie znaczna część osób. Regularne spożycie może w konsekwencji doprowadzić do uzależnienia, które może zrujnować zdrowie, życie zawodowe i rodzinne. Jak można…

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

    Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem – informacje W dzisiejszych czasach medycyna pod każdym względem idzie do przodu, więc jeśli chcemy i mamy taką możliwość, możemy skorzystać z nowoczesnych metod leczenia zamiast tradycyjnych. Na pewno lekarzem, do którego staramy chodzić regularnie, jest stomatolog, czyli dentysta. Nie zawsze jednak wszystko układa się po naszej myśli i z…