Medycyna i Zdrowie

Dieta lodowa

Off 2

Jeżeli nie potrafimy oprzeć się słodyczom a mimo tego chcemy przejść na jakąś dietę to dieta lodowa może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Co prawda nie jada się na niej tylko samych lodów, ale stanowią one uzupełnienie codziennego jadłospisu.

Wbrew pozorom lody nie muszą być tuczące, jeżeli będziemy wybierali te jak najbardziej naturalne i pozbawione wszelkich konserwantów to będziemy mogli odkryć ich różne zdrowotne właściwości. Lody które w tej diecie będzie można jeść do dwóch gałek dziennie, muszą być śmietankowe lub waniliowe. Poza tym dieta będzie składała się z lekkostrawnych i małych posiłków. Na śniadanie możemy jeść płatki, jakieś maślanki i jogurty, na obiad mięsa lub ryby gotowane na parze z dodatkiem warzyw, a na kolację lekkie i zdrowe sałatki.

Dieta lodowa jest bardzo rozsądna, nie chudnie się na niej w bardzo szybkim tempie dzięki czemu nie grozi nam efekt jo jo. Lody które mają na celu pomóc na wytrwać ten trudny czas mają także właściwości zdrowotne, przede wszystkim wzmacniają kości, ale także obniżają ciśnienie krwi i regulują hormony.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Terapia uzależnień – Poznań

    Terapia uzależnień jest procesem, który pomaga osobom zmagającym się z różnymi rodzajami uzależnień, takimi jak alkohol, narkotyki, hazard czy seks, powrócić do zdrowego stylu życia. W Poznaniu istnieje wiele ośrodków terapeutycznych, które oferują profesjonalną pomoc w walce z uzależnieniem. Jednym z najważniejszych elementów terapii uzależnień jest zdrowy styl życia. Osoby zmagające się z uzależnieniem muszą…

  • Gabinet podologiczny w Gdyni

    Gabinet podologiczny w Gdyni to miejsce, w którym specjaliści zajmujący się pielęgnacją stóp i leczeniem chorób związanych z nimi, pomagają pacjentom w utrzymaniu zdrowia i komfortu. Jest to miejsce, które cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które chcą zadbać o swoje stopy. Gabinet podologiczny w Gdyni oferuje szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją stóp….