Medycyna i Zdrowie

Dieta oczyszczająca

Off

Jeżeli nie możemy pozbyć się ciągłego zmęczenia i rozdrażnienia może to oznaczać, że w naszym organizmie nagromadziło się dużo toksyn.

W dzisiejszych czasach jest to zupełnie normalne zjawisko i aby sobie z tym poradzić można zastosować specjalną metodę, która ma właściwości odchudzające i oczyszczające. Dieta oczyszczająca nie trwa zbyt długo i nie polega na nie jedzeniu, w trakcie jej trwania musimy po prostu pić bardzo duże ilości wody oraz herbatek oczyszczających a także jeść lekkostrawne potrawy.

Dieta to przede wszystkim warzywa i produkty pełnoziarniste, są one bardzo zdrowe mało kaloryczne i przede wszystkim lekkostrawne, ale oprócz tego możemy zjadać także świeże ryby lub chude mięso gotowane na parze. Dieta oczyszczająca to mogą być także odżywcze koktajle warzywne lub owocowe. Na początku stosowania tej metody możemy być trochę osłabieni a nawet podenerwowani wszystko to przez uwalniające się toksyny. Kolejnym objawem może być zła kondycja skóry a nawet dziwny zapach naszego ciała.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Leczenie uzależnień Białystok

    Uzależniony w Białymstoku Nie ulega wątpliwości, że w trudnych czasach coraz więcej ludzi coraz częściej sięga po alkohol czy używki, aby choć przez chwilę poczuć się lepiej. Niestety, w ten sposób szybko doprowadzają się do uzależnienia, raniąc tym siebie i swoich najbliższych. Tutaj z pomocą przychodzi Leczenie uzależnień Białystok dla dorosłych i młodzieży. Kompleksowa pomoc…

  • Implanty stomatologiczne Szczecin

    Jak prawidłowo czyścić przestrzenie międzyzębowe? Sporym błędem popełnianym przy takiej codziennej pielęgnacji jamy ustnej jest ograniczanie się wyłącznie do używania zwykłej prostej szczoteczki do zębów. Nie chodzi już nawet o to, że ta elektroniczna czy soniczna zadziałałaby dużo lepiej od tej manualnej, a bardziej o to, że manualna szczoteczka do pewnych części jamy ustnej w…