Medycyna i Zdrowie

Dieta oczyszczająca

Off 2

Jeżeli nie możemy pozbyć się ciągłego zmęczenia i rozdrażnienia może to oznaczać, że w naszym organizmie nagromadziło się dużo toksyn.

W dzisiejszych czasach jest to zupełnie normalne zjawisko i aby sobie z tym poradzić można zastosować specjalną metodę, która ma właściwości odchudzające i oczyszczające. Dieta oczyszczająca nie trwa zbyt długo i nie polega na nie jedzeniu, w trakcie jej trwania musimy po prostu pić bardzo duże ilości wody oraz herbatek oczyszczających a także jeść lekkostrawne potrawy.

Dieta to przede wszystkim warzywa i produkty pełnoziarniste, są one bardzo zdrowe mało kaloryczne i przede wszystkim lekkostrawne, ale oprócz tego możemy zjadać także świeże ryby lub chude mięso gotowane na parze. Dieta oczyszczająca to mogą być także odżywcze koktajle warzywne lub owocowe. Na początku stosowania tej metody możemy być trochę osłabieni a nawet podenerwowani wszystko to przez uwalniające się toksyny. Kolejnym objawem może być zła kondycja skóry a nawet dziwny zapach naszego ciała.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Terapia uzależnień – Poznań

    Terapia uzależnień jest procesem, który pomaga osobom zmagającym się z różnymi rodzajami uzależnień, takimi jak alkohol, narkotyki, hazard czy seks, powrócić do zdrowego stylu życia. W Poznaniu istnieje wiele ośrodków terapeutycznych, które oferują profesjonalną pomoc w walce z uzależnieniem. Jednym z najważniejszych elementów terapii uzależnień jest zdrowy styl życia. Osoby zmagające się z uzależnieniem muszą…

  • Dobry ortodonta Tarnów

    Dobry ortodonta Problemy ze zgryzem ma sporo osób. Właściwie szczęśliwców, którzy mają idealny zgryz, jest bardzo mało. Nie każda wada potrzebuje długiego leczenia. Sporo wad można zlikwidować już u dziecka. Natomiast leczenie ortodontyczne podejmuje dzisiaj coraz więcej nastolatków oraz osób dorosłych. Szukają oni dobrej przychodni ortodontycznej. Dobry ortodonta Tarnów proponuje całe spektrum czynności mających na…