Medycyna i Zdrowie

Dieta stabilizacyjna

Off 4

Kiedy się odchudzamy musimy przyjąć zasadę, że nasza dieta nie powinna zakończyć się razem z uzyskaniem wymarzonej wagi. Niestety najczęściej popełniamy ten sam błąd, wydaje nam się że jeśli już schudliśmy do dalsza praca nad sobą nie ma sensu. Nic bardziej mylnego jeżeli nie będziemy diabli o co jemy to nasze kilogramy szybko wrócą z podwójną siłą.

Dieta stabilizacyjna to etap który zawsze powinien się rozpocząć tuż po zakończeniu właściwego odchudzania. Jeżeli chcemy to nasze menu nie musi odbiegać to jedliśmy do tej pory, zasadą jest jedynie stopniowe zwiększanie kaloryczności posiłków. Kluczem do sukcesu są także specjalne ćwiczenia, które będą zapobiegały przyrostowi tkanki tłuszczowej.

Dieta na przytycie ma trwać aż do tego momentu gdy kaloryczność naszych posiłków osiągnie zamierzony poziom, dla mężczyzn może to być 1500 kcal dziennie natomiast dla kobiet będzie to 1200 kcal, wszystko jednak zależy od naszego trybu życia. dieta stabilizacyjna to czas dla naszego organizmu aby przyzwyczaił się do przeprowadzonych zmian.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Leczenie uzależnień Białystok

    Uzależniony w Białymstoku Nie ulega wątpliwości, że w trudnych czasach coraz więcej ludzi coraz częściej sięga po alkohol czy używki, aby choć przez chwilę poczuć się lepiej. Niestety, w ten sposób szybko doprowadzają się do uzależnienia, raniąc tym siebie i swoich najbliższych. Tutaj z pomocą przychodzi Leczenie uzależnień Białystok dla dorosłych i młodzieży. Kompleksowa pomoc…

  • Labioplastyka Szczecin

    Labioplastyka jest zabiegiem chirurgicznym, który ma na celu korekcję warg sromowych u kobiet. Zabieg ten może przynieść znaczną poprawę jakości życia kobiet, które cierpią na dyskomfort, ból lub kompleksy związane z nieestetycznym wyglądem swoich narządów płciowych. W Polsce, miasto Szczecin jest jednym z najpopularniejszych miejsc, gdzie można przeprowadzić labioplastykę. W Szczecinie znajduje się wiele renomowanych…