Medycyna i Zdrowie

Dieta stabilizacyjna

Off

Kiedy się odchudzamy musimy przyjąć zasadę, że nasza dieta nie powinna zakończyć się razem z uzyskaniem wymarzonej wagi. Niestety najczęściej popełniamy ten sam błąd, wydaje nam się że jeśli już schudliśmy do dalsza praca nad sobą nie ma sensu. Nic bardziej mylnego jeżeli nie będziemy diabli o co jemy to nasze kilogramy szybko wrócą z podwójną siłą.

Dieta stabilizacyjna to etap który zawsze powinien się rozpocząć tuż po zakończeniu właściwego odchudzania. Jeżeli chcemy to nasze menu nie musi odbiegać to jedliśmy do tej pory, zasadą jest jedynie stopniowe zwiększanie kaloryczności posiłków. Kluczem do sukcesu są także specjalne ćwiczenia, które będą zapobiegały przyrostowi tkanki tłuszczowej.

Dieta na przytycie ma trwać aż do tego momentu gdy kaloryczność naszych posiłków osiągnie zamierzony poziom, dla mężczyzn może to być 1500 kcal dziennie natomiast dla kobiet będzie to 1200 kcal, wszystko jednak zależy od naszego trybu życia. dieta stabilizacyjna to czas dla naszego organizmu aby przyzwyczaił się do przeprowadzonych zmian.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Dobry ortodonta Warszawa

    Jakimi cechami wyróżniają się dobrzy ortodonci? Zanim odwiedzisz jakikolwiek gabinet ortodontyczny, upewnij się w tym, że to właśnie w tym jednym konkretnym gabinecie zdołasz w efektywny sposób zadbać o swój zgryz i całe swoje uzębienie. Nie ma sensu wkładać dużych pieniędzy w nieskuteczne leczenie. Dobry ortodonta Warszawa stanie się twoim najlepszym doradcą, który za każdym…

  • Leczenie uzależnień Olsztyn

    Walka z uzależnieniami Po wpisaniu do przeglądarki hasło ,,leczenie uzależnień Olsztyn” wysypuje się przed nami ogrom ogłoszeń ośrodków, które oferują nam swoją pomoc. Oferty te charakteryzują się szerokim spektrum jakości, poziomu wygód czy obszarem nałogów, których leczeniem się zajmują. W zależności od tego, z jakim uzależnieniem zmaga się osoba, która ma się do takiego ośrodka…