Medycyna i Zdrowie

Dieta zgodna z grupą krwi

Off

Jeśli oprócz tego, że chcemy pozbyć się zbędnych kilogramów to pragniemy jeszcze zdrowo się odżywiać i na dłużej zyskać zgrabną sylwetkę to nasza dieta powinna zmienić się w codzienny styl odżywiania się.

Bardzo dobrą metodą może okazać się dieta zgodna z grupą krwi, jak wiadomo nasz organizm w wielu sytuacjach działa bardzo intuicyjnie, sam najlepiej wie co jest mu potrzebne a kiedy mamy jakieś braki witamin czy mikroelementów to jednym z objawów jest zła kondycja skóry czy też łamliwe włosy i paznokcie.

Podobnie jest z przyswajaniem niektórych potraw, okazuje się że nie wszystko to co jemy jest dla nas zdrowe, jedne produkty są łatwiej trawione a na inne nasz organizm potrzebuje wielu godzin. Wpływ na to ma także nasza grupa krwi i jeśli codzienna dieta będzie dobierana pod tym względem to uda nam się nie tylko schudnąć ale także utrzymać dobre zdrowie.

Dieta zgodna z grupą krwi dzieli wszystkie produkty na trzy kategorie, na polecane, niewskazane i neutralne. W zależności od tego jaką mamy grupę krwi tak powinniśmy się odżywiać. Zostały opracowane specjalne tabele z których można dowiedzieć się jakich produktów przy naszej grupie krwi należy unikać.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Leczenie uzależnień Wrocław

    Nowoczesne podejście do leczenia uzależnień Jeszcze do niedawna, problem nałogu był postrzegany jako powód do wstydu i napiętnowania. Osoby uzależnione były obarczane wyłączną winą za swoją sytuację. Na szczęście dzisiaj już wiemy, że uzależnienie to choroba, i należy ją traktować jak problem systemowy. Nowoczesne podejście do terapii uzależnień pozwala pacjentom nie tylko na odcięcie się…

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

    Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem – informacje W dzisiejszych czasach medycyna pod każdym względem idzie do przodu, więc jeśli chcemy i mamy taką możliwość, możemy skorzystać z nowoczesnych metod leczenia zamiast tradycyjnych. Na pewno lekarzem, do którego staramy chodzić regularnie, jest stomatolog, czyli dentysta. Nie zawsze jednak wszystko układa się po naszej myśli i z…