Medycyna i Zdrowie

Długość trwania diety, a efekty

Off

Gdy przechodzimy dietę spodziewamy się niemal natychmiastowych efektów. Odmawiamy sobie wielu rzeczy, ćwiczymy, a po dwóch tygodniach nie widzimy żadnych efektów! Takie zjawisko może być bardzo demotywujące, nie mniej jednak musimy zdać sobie sprawę, że dieta jest stylem życia, a nie chwilowym odchudzaniem. Żeby zobaczyć efekty, musimy poświęcić na to czas, nieraz i kilka miesięcy, a nawet lat, w zależności od tego, jak dużo kilogramów mamy do zrzucenia. Oczywiście są osoby, u których efekty odchudzania pojawiają się o wiele szybciej, co jeszcze bardzie nas demotywuje.

Nie powinniśmy się jednak poddawać, bo jeżeli przez dłuższy czas będziemy spożywać mniej kalorii niż zazwyczaj, nasze ciało musi w końcu wyszczupleć, spalić zbędną tkankę tłuszczową. Na pewno o wiele szybsze efekty osiągniemy, gdy dietę połączymy z treningiem, ale tu także powinniśmy być cierpliwi. Długość trwania diety ma ogromny wpływ na efekty widoczne na naszym ciele, nie warto więc poddawać się po kilku tygodniach odchudzania, bo efekty w końcu na pewno się pojawią.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Operacja Zaćmy Warszawa

    Uratuj swój wzrok w Warszawie Zaćma to zdecydowanie schorzenie, które trzeba leczyć, zazwyczaj operacyjne. Operacja Zaćmy Warszawa to jedyna możliwość na powrót do normalnego życia. W Warszawie znajduje się wiele klinik w których są świadczone takowe zabiegi. Zaćma zazwyczaj dotyka osoby starsze, lecz nie jest to wyjątek, również młodzi ludzie mogą cierpieć na to schorzenie….

  • Terapia odwykowa Bydgoszcz

    Odwyk Bydgoszcz Nie ulega wątpliwości, że w dzisiejszych czasach czyha na dzieci i nastolatków wiele pokus: papierosy, narkotyki czy alkohol. Rodzice nie zawsze są w stanie poświęcić im wystarczającą ilość uwagi i przypilnować, aby nie sięgały po środki zmieniające świadomość. Terapia odwykowa Bydgoszcz jest jednym z miejsc, gdzie osoby uzależnione mogą otrzymać pomoc. Należy zdawać…