Medycyna i Zdrowie

Głodówki

Off 2

Kiedy żadna dieta nie okazała się skuteczna i gdy tuż po jej zakończeniu natychmiast wracaliśmy do poprzedniej wagi to może czas na głodówkę.

Już na samym wstępie trzeba jasno podkreślić, że taka dieta nie jest dla każdego. Przed jej rozpoczęciem zawsze musimy zasięgnąć opinii jakiegoś specjalisty, a zdecydowanie powinny z niej zrezygnować osoby starsze, matki karmiące czy dzieci. Dieta głodowa powszechna jest od kilkuset lat i ma ona mocne właściwości oczyszczające oraz odchudzające, ale słynie także z oczyszczania naszej duszy.

Głodówka nigdy nie powinna być stosowana z dnia na dzień, zawsze musimy się do niej przygotować. Na samym początku musimy zrezygnować z jedzenia mięsa, i lepiej jest przejść na potrawy płynne. Nasza dieta musi być lekkostrawna, należy pić duże ilości wody oraz herbatę oczyszczającą. Na każdym etapie głodówki powinniśmy kontrolować swój stan zdrowia, co prawda normalnym jest fakt, że będziemy czuli się osłabieni i rozdrażnieni, a nasza skóra może mieć złą kondycję.

About the author / 

admin

Related Posts

Losowe artykuły:

  • Gabinet podologiczny w Gdyni

    Gabinet podologiczny w Gdyni to miejsce, w którym specjaliści zajmujący się pielęgnacją stóp i leczeniem chorób związanych z nimi, pomagają pacjentom w utrzymaniu zdrowia i komfortu. Jest to miejsce, które cieszy się coraz większą popularnością wśród osób, które chcą zadbać o swoje stopy. Gabinet podologiczny w Gdyni oferuje szeroki zakres usług związanych z pielęgnacją stóp….

  • Leczenie kanałowe pod mikroskopem Warszawa

    Leczenie kanałowe zębów pod mikroskopem – informacje W dzisiejszych czasach medycyna pod każdym względem idzie do przodu, więc jeśli chcemy i mamy taką możliwość, możemy skorzystać z nowoczesnych metod leczenia zamiast tradycyjnych. Na pewno lekarzem, do którego staramy chodzić regularnie, jest stomatolog, czyli dentysta. Nie zawsze jednak wszystko układa się po naszej myśli i z…